Viac

  Na železničnej stanici pri Prahe našli dvoch mŕtvych mužov

  Českí policajti objavili v utorok na železničnej stanici v Černošiciach v Stredočeskom kraji dvoch mŕtvych mužov. TASR o tom informuje na základe správy portálu Novinky.cz.

  --- Reklama ---

  K miestu dorazila polícia v utorok krátko po 10.00 h, totožnosť mužov zatiaľ nie je známa. Na mieste zasahujú všetky záchranné zložky vrátane hasičov.

  Českí policajti objavili v utorok na železničnej stanici v Černošiciach v Stredočeskom kraji dvoch mŕtvych mužov. Zdroj: Shutterstock

  Súdny lekár po obhliadke tiel uviedol, že muži nezomreli násilnou smrťou. Kriminalisti prehľadávajú miesto činu a presnú príčinu úmrtia určí súdna pitva, uviedla pre Novinky.cz hovorkyňa polície Michaela Richterová.

  Zdroj :
  TASR

  Autor

  Najnovšie články

  Súvisiace články

  Bezpečnostné orgány v Rumunsku oznámili, že do krajiny vstúpili ruskí špióni, ktorí boli infiltrovaní medzi ukrajinskými utečencami.

  Rumuni medzi ukrajinskými utečencami zachytili ruských špiónov

  Český Senát umožnil, aby boli prijaté nové pravidlá pre partnerstvá párov rovnakého pohlavia. Môžu byť prijaté už vo štvrtok.

  Český senát umožnil prijatie nových pravidiel pre zväzky párov rovnakého pohlavia

  Pod zámienkou investovania peňazí do kryptomien podvodníci pripravili poškodeného o viac ako 100-tisíc eur.

  Polícia vyšetruje kryptomenový podvod, poškodený prišiel o viac ako 100-tisíc eur

  Počas konfliktu na Ukrajine zahynulo už vyše 50.000 príslušníkov ruskej armády. Uviedla to v stredu spravodajská televízia BBC.

  Podľa BBC na Ukrajine zomrelo už viac než 50-tisíc ruských vojakov

  NHL zaznamenala rekord v návštevnosti v rámci jednej sezóny. Na zápasy základnej časti zavítalo viac ako 22,5 milióna fanúšikov.

  NHL zaznamenala v tejto sezóne rekord v návštevnosti

  Polícia obvinila 42-ročného muža z prečinu útoku na verejného činiteľa. Zavolal na tiesňovú linku a vyhrážal sa policajtovi zabitím.

  Muž sa na tiesňovej linke vyhrážal zabitím policajta: „Keby som mal nožík, zabijem ho na mieste!“

  Bratislavčan podával ľuďom opiáty, vytvoril u nich závislosť

  Ukrajina požiada NATO o zvolanie zasadnutia Rady NATO-Ukrajina s cieľom prediskutovať otázku posilnenia ukrajinskej protivzdušnej obrany.

  Ukrajina zvolá Radu NATO-Ukrajina na posilnenie ochrany svojho neba