Viac

  Na ilegálnom stretnutí nadšencov upravených vozidiel zistili desiatky porušení zákona

  Desiatky rôznych porušení zákona zistili policajti na stretnutí nadšencov upravených motorových vozidiel pod názvom Illegal Meet, ktoré sa konalo cez víkend v Starej Ľubovni.

  --- Reklama ---

  Ako informovala prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, na stretnutí sa zúčastnilo asi 300 motorových vozidiel, no organizátor si nesplnil ohlasovaciu povinnosť. „Zo strany Policajného zboru SR boli prijaté opatrenia, smerujúce k zabezpečeniu ochrany života, zdravia i majetku ako aj bezpečnosti v cestnej premávke,“ uviedla Ligdayová.

  Dodala, že počas výkonu služby policajti zistili 27 porušení zákona. Išlo podľa Ligdayovej napríklad o zistenie požitia alkoholických nápojov u vodiča štvorkolky v hodnote 1,6 promile. U vodiča motorového vozidla zistili prítomnosť omamných a psychotropných látok, ako aj prítomnosť alkoholu v hodnote 2,56 promile. „Čo sa týka technického stavu motorových vozidiel bolo zistených 14 porušení zákona. Vodičom boli na mieste zadržané tabuľky s evidenčným číslom i osvedčenie o evidencii vozidla,“ skonštatovala policajná hovorkyňa.

  Desiatky rôznych porušení zákona zistili policajti na stretnutí nadšencov upravených motorových vozidiel pod názvom Illegal Meet.
  Zdroj :
  SITA

  Autor

  Najnovšie články

  Súvisiace články

  Z dôvodu vážnej dopravnej nehody na diaľnici D1 v smere z Trnavy do Trenčína polícia uzavrela diaľnicu D1, a to už od križovatky Trnava.

  Ďalší útok medveďa na Slovensku. Na miesto smeruje záchranársky vrtuľník

  Slovenský hrubý domáci produkt (HDP) na obyvateľa podľa parity kúpnej sily bol v minulom roku v rámci EÚ štvrtý najslabší.

  Koľko Slovákov má finančnú rezervu? Toto číslo ťa možno šokuje

  Fico by chcel na poste predsedu parlamentu Andreja Danka

  SNS navrhuje, aby mohli zamestnanci rekreačný poukaz preniesť na rodiča

  Priemerná nominálna mesačná mzda zamestnanca v hospodárstve SR dosiahla v roku 2023 hodnotu 1430 eur. Medziročne sa zvýšila o 9,7 %.

  Nominálne mzdy rástli vo všetkých odvetviach. V niektorých však naďalej klesala zamestnanosť

  Vážna autonehoda v Košiciach. Hlásia niekoľko zranených

  Belgicko vyšetruje podozrenia, že Rusko sa snaží ovplyvniť eurovoľby

  Eurokomisia

  Európska komisia má obavy, či bude Slovensko vedieť zaručiť, že sa nebudú rozkrádať financie z Plánu obnovy