Viac

  Muž ukradol viacero mobilných telefónov, hrozí mu väzenie

  Bratislavská polícia v nedeľu (18. 2.) obvinila 24-ročného Florina M. z Rumunska za pokračovací trestný čin krádeže. Ukradnúť mal viacero mobilných telefónov, spôsobil tak celkovú škodu 2345 eur. V prípade preukázania viny mu hrozí trest odňatia slobody na šesť mesiacov až tri roky. TASR o tom informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Silvia Šimková.

  --- Reklama ---

  Prvú krádež mal vykonať začiatkom februára na Gessayovej ulici v Bratislave. „Pri komunikácii s poškodenou mal zakryť papierom voľne položený mobilný telefón, využiť jej nepozornosť, vložiť si ho do vrecka bundy a následne odísť,“ priblížila Šimková. Následne počas niekoľkých dní ukradol na ďalších miestach v hlavnom meste ďalšie mobilné telefóny.

  Bratislavská polícia v nedeľu (18. 2.) obvinila 24-ročného Florina M. z Rumunska, ukradnúť mal viacero mobilných telefónov.Zdroj: Shutterstock

  Muž bol zadržaný a eskortovaný na policajné oddelenie. Momentálne sa nachádza v cele policajného zaistenia. „V prípade preukázania viny pred súdom hrozí 24-ročnému Florinovi M., občanovi Rumunska, trest odňatia slobody na šesť mesiacov až tri roky,“ doplnila polícia.

  Zdroj :
  TASR

  Autor

  Najnovšie články

  Súvisiace články

  Z dôvodu vážnej dopravnej nehody na diaľnici D1 v smere z Trnavy do Trenčína polícia uzavrela diaľnicu D1, a to už od križovatky Trnava.

  Ďalší útok medveďa na Slovensku. Na miesto smeruje záchranársky vrtuľník

  Slovenský hrubý domáci produkt (HDP) na obyvateľa podľa parity kúpnej sily bol v minulom roku v rámci EÚ štvrtý najslabší.

  Koľko Slovákov má finančnú rezervu? Toto číslo ťa možno šokuje

  Fico by chcel na poste predsedu parlamentu Andreja Danka

  SNS navrhuje, aby mohli zamestnanci rekreačný poukaz preniesť na rodiča

  Priemerná nominálna mesačná mzda zamestnanca v hospodárstve SR dosiahla v roku 2023 hodnotu 1430 eur. Medziročne sa zvýšila o 9,7 %.

  Nominálne mzdy rástli vo všetkých odvetviach. V niektorých však naďalej klesala zamestnanosť

  Vážna autonehoda v Košiciach. Hlásia niekoľko zranených

  Belgicko vyšetruje podozrenia, že Rusko sa snaží ovplyvniť eurovoľby

  Eurokomisia

  Európska komisia má obavy, či bude Slovensko vedieť zaručiť, že sa nebudú rozkrádať financie z Plánu obnovy