Viac

  Mladík, ktorého brutálne napadla partia mužov v Hlohovci, opísal útok

  Mladého 20-ročného muža brutálne zmlátila, vyzliekla a ťahala za autom skupina mužov v Hlohovci. Portál tvnoviny.sk sa spojil s mladým mužom, ktorý sa stal obeťou surového útoku a popísal hrozivý incident.

  --- Reklama ---

  Mladý muž pre portál opísal hrubú bitku od opitých a nadrogovaných mužov vo veku od 18 do 31 rokov. Len 20-ročný Filip uviedol, že brutálne napadnutie má stále pre očami a nevie pokojne spať. „Sánka pomliaždená, hrudník pomliaždený, hlavu som mal opuchnutú,“ opísal Filip.

  Ďalšie kopačky a rany do tváre

  Pokračuje v opisovaní útoku: „Kto si kam trafil, kam sa mu podarilo, tam si trafil.“ Uviedol, že keď videl útočníkov, ako z auta vytiahli lano, zľakol sa a nevedel, čo bude nasledovať.

  Agresori mladému mužovi priviazali pravú nohu o lano a následne ho ťahali niekoľko metrov za autom. „Podarilo sa mi nejak vyvliecť z toho nohu a tam padli ďalšie kopačky, rany do tváre. Musel som sa vyzliecť,“ uviedol pre tvnoviny.sk.

  --- Reklama ---

  V nočných hodinách, 11. novembra, skupina prinútila mladíka nastúpiť do auta. Muži ho začali v aute biť za to, že kontaktoval deň predtým políciu a mal nahlásiť ich vlámanie do rodinného domu.

  „S autom zašli do obce Dvorníky, časť Posádka, zabočili na poľnú cestu, kde ho skopli na zem, priviazali mu o nohu lano a ťahali autom niekoľko metrov. Keď sa mu podarilo z lana dostať, pribehli opäť k nemu a v bitke pokračovali ďalej. Potom mu prikázali, aby sa vyzliekol a z oblečenia mu zobrali mobil, preukaz a päťeurovú bankovku. V útoku prestali až potom, čo si mysleli, že osoba je už v bezvedomí,“ opísala hovorkyňa.

  Dobitého mladíka hodili do kufra auta, kde ho ešte raz napadli a nakoniec ho vyhodili na autobusovej zastávke v obci Bojničky. Tam požiadal o pomoc v najbližšom dome staršiu ženu a krátko pred 6.00 h mu policajti z Hlohovca privolali záchranárov. S viacerými zraneniami po celom tele ho v nemocnici jednorazovo ošetrili.

  Zdroj :

  Autor

  Najnovšie články

  Súvisiace články

  Čítame pre radosť

  Domáce vzdelávanie pre svoje deti volia väčšinou vysokoškolsky vzdelaní rodičia

  Predajcovia potravín ušetria státisíce eur. Dolinková im zmierňuje podmienky na podnikanie

  Slovensko poslalo do Kene humanitárnu pomoc. Obsahuje potraviny, hygienické balíčky a prenosné LED lampy

  Huliaka vypočúvala NAKA

  Na kandidátke SNS vo voľbách do EP by sa mohol objaviť Huliak, Taraba či Šimkovičová

  Potravinári môžu začať opäť žiadať o odvodovú úľavu. Kto získal zatiaľ najvyššiu pomoc od štátu?

  Poľsko ukončí kontroly na hraniciach so Slovenskom

  Kto by vyhral prezidentské voľby? Prieskum ukázal tesný súboj dvoch kandidátov

  Ako veľmi sa líši kvalita vzdelávania v štátnych školách oproti súkromným? Odpoveď ťa možno prekvapí