Viac

  Rely tesne za slovenskými hranicami si vyžiadala štyri životy divákov

  Mimoriadne tragicky sa počas víkendu skončili motoristické preteky v Maďarsku, na rely v blízkosti slovenských hraníc totiž prišli o život štyri osoby a ďalších osem utrpelo zranenia. Jedno zo súťažných vozidiel počas svojej jazdy zišlo z trate a vletelo medzi divákov.

  --- Reklama ---

  Tragická nehoda sa stala medzi mestečkom Lábatlan a obcou Bajót v Komárňansko-ostrihomskej župe na severozápade krajiny. Lábatlan leží približne 30 km od slovensko-maďarského hraničného prechodu Komárno – Komárom.

  Tragicky sa počas víkendu skončili motoristické preteky v Maďarsku, na rely v blízkosti slovenských hraníc prišli o život štyri osoby.Zdroj: Shutterstock

  Na mieste nešťastia zasahovalo dovedna osem sanitiek a štyri vrtuľníky. Do nemocníc v okolí previezli spolu osem zranených osôb. Dve z nich vrátane jedného dieťaťa s vážnymi poraneniami, ďalší poltucet vrátane jednej maloletej osoby utrpel ľahšie zranenia.

  Videá zverejnené na sociálnych sieťach ukázali, že súťažné vozidlo stratilo trakciu na spevnenej vozovke a kĺzalo sa medzi divákov pri ceste. Podujatie po tragédii predčasne ukončili a polícia aktuálne vyšetruje okolnosti nehody.

  Zdroj :
  SITA

  Autor

  Najnovšie články

  Súvisiace články

  Polícia v Paríži zadržala podozrivého muža z iránskeho konzulátu

  F1: Stroll ovládol jediný tréning na VC Číny. Druhý skončil Piastri, tretí Verstappen

  Izrael v noci zaútočil na Irán. Ide o odvetu za jeho víkendový útok

  Európa chce od Číny dve veci. Nie je však isté či ich dostane

  NHL: Tampa Bay sa pred play off naladila víťazstvom nad Torontom

  Amsterdam zaviedol nové opatrenia proti masovému turizmu

  Bezpečnostné orgány v Rumunsku oznámili, že do krajiny vstúpili ruskí špióni, ktorí boli infiltrovaní medzi ukrajinskými utečencami.

  Rumuni medzi ukrajinskými utečencami zachytili ruských špiónov

  Český Senát umožnil, aby boli prijaté nové pravidlá pre partnerstvá párov rovnakého pohlavia. Môžu byť prijaté už vo štvrtok.

  Český senát umožnil prijatie nových pravidiel pre zväzky párov rovnakého pohlavia