Viac

  Najskôr ho zbili, potom bodli nožom. Oslava na východe Slovenska takmer skončila tragicky

  Polícia obvinila trojicu útočníkov, ktorá v jednom z popradských podnikov napadla muža z neďalekej obce Spišské Bystré. Ten po incidente, ktorý sa stal v nedeľu (26. 11.), utrpel ťažké zranenia. Informovala o tom krajská policajná hovorkyňa z Prešova Jana Ligdayová s tým, že ide o mužov zo Spišskej Novej Vsi vo veku 24, 25 a 36 rokov.

  --- Reklama ---

  „Približne dve hodiny po polnoci v spoločenskej miestnosti prebiehala rodinná oslava. Počas nej títo traja muži fyzicky napadli 36-ročného muža. Jeden z útočníkov na ňom kľačal a opakovane ho udieral do tváre, druhý ho kopal do celého tela a tretí, najmladší z nich, vzal kuchynský nôž a bodol ho do brucha,“ priblížila incident hovorkyňa.

  Ďalšiemu útoku podľa nej zabránil muž z Východnej, ktorý vytrhol nôž z rúk jedného z útočníkov. Napadnutý utrpel ťažký úraz, ktorý si vyžiada dlhodobé liečenie.

  Zdroj: Shutterstock

  „Všetci traja útočníci boli políciou zadržaní a obmedzení na osobnej slobode a skončili v cele policajného zaistenia,“ dodala Ligdayová. Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Poprade ich na základe preukázanej dôkaznej situácie obvinil zo zločinu ublíženia na zdraví. Skutok podľa polície spáchali formou spolupáchateľstva.

  --- Reklama ---

  Okresný vyšetrovateľ zároveň spracoval podnet na ich väzobné stíhanie. Ak sa im vina pred súdom preukáže, za toto konanie im hrozí trest odňatia slobody na štyri až desať rokov.

  Zdroj :
  TASR

  Autor

  Najnovšie články

  Súvisiace články

  Polícia obvinila 32-ročného muža z obzvlášť závažného drogového zločinu

  V Bratislave v piatok auto zrazilo vodiča elektrokolobežky

  Pri páde lavíny na Mölltalerelskom ľadovci (Mölltaler Gletscher) v rakúskej spolkovej krajine Korutánsko prišiel v nedeľu o život 40-ročný Slovák.

  Lavíny v slovenských pohoriach môže v sobotu spôsobiť previaty a mokrý sneh

  Slovensko nezaostáva v transformácii automobilového priemyslu. Stavili sme najmä na hybridy

  Dane a rôzne správne poplatky môžeš uhradiť aj platobnou kartou

  Hviezda slovenskej cyklistiky Peter Sagan má vážne zdravotné problémy. Čaká ho operácia v zahraničí

  Slovenky musia pracovať viac, aby zarobili rovnako ako muži. Rozdiel ťa nemilo prekvapí

  Tretina opýtaných Slovákov nepozná právomoci prezidenta. Toto si myslia o funkcii hlavy štátu