Viac

  Obvinili 37-ročného muža z prečinu nebezpečného prenasledovania

  Policajti z Nového Mesta nad Váhom obvinili 37-ročného muža z prečinu nebezpečného prenasledovania. Viac ako tri roky mal obťažovať svoju bývalú priateľku. Informovala o tom trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti.

  --- Reklama ---

  Obvinený mal v nepravidelných intervaloch kontaktovať ženu telefonátmi z rôznych čísiel, prostredníctvom viacerých používateľských profilov na sociálnej sieti a prostredníctvom správ a hovorov cez rôzne aplikácie. Vulgárne jej nadával a vyčítal jej, že on na ňu stále čaká a že mu ukradla štyri roky života. Takisto jej napísal, že jej dáva dva týždne a potom si ju nájde.

  „Vystrašená žena ho opakovane žiadala, aby ju prestal kontaktovať, blokovala si jeho telefónne čísla aj používateľské profily na sociálnych sieťach. Dokonca si musela zmeniť u operátora svoje telefónne číslo. Napokon požiadala o pomoc políciu,“ informuje polícia.

  Policajti z Nového Mesta nad Váhom obvinili 37-ročného muža z prečinu nebezpečného prenasledovania. Mal obťažovať svoju bývalú priateľku. Zdroj: Shutterstock

  Policajti mužovi obmedzili osobnú slobodu a umiestnili ho do cely policajného zaistenia. Súd sa stotožnil s návrhom polície na väzobné trestné stíhanie.

  Zdroj :
  TASR

  Autor

  Najnovšie články

  Súvisiace články

  Z dôvodu vážnej dopravnej nehody na diaľnici D1 v smere z Trnavy do Trenčína polícia uzavrela diaľnicu D1, a to už od križovatky Trnava.

  Ďalší útok medveďa na Slovensku. Na miesto smeruje záchranársky vrtuľník

  Slovenský hrubý domáci produkt (HDP) na obyvateľa podľa parity kúpnej sily bol v minulom roku v rámci EÚ štvrtý najslabší.

  Koľko Slovákov má finančnú rezervu? Toto číslo ťa možno šokuje

  Fico by chcel na poste predsedu parlamentu Andreja Danka

  SNS navrhuje, aby mohli zamestnanci rekreačný poukaz preniesť na rodiča

  Priemerná nominálna mesačná mzda zamestnanca v hospodárstve SR dosiahla v roku 2023 hodnotu 1430 eur. Medziročne sa zvýšila o 9,7 %.

  Nominálne mzdy rástli vo všetkých odvetviach. V niektorých však naďalej klesala zamestnanosť

  Vážna autonehoda v Košiciach. Hlásia niekoľko zranených

  Belgicko vyšetruje podozrenia, že Rusko sa snaží ovplyvniť eurovoľby

  Eurokomisia

  Európska komisia má obavy, či bude Slovensko vedieť zaručiť, že sa nebudú rozkrádať financie z Plánu obnovy