Viac

  Muž potajme podával svojej manželke drogy

  Policajný vyšetrovateľ z Bánoviec nad Bebravou obvinil 26-ročného muža zo zločinu šírenia toxikománie v súbehu s prečinom nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi. Manželke mal bez jej vedomia dávať drogy do nápojov. TASR o tom v pondelok informovala trenčianska krajská policajná hovorkyňa Katarína Kuzmová.

  --- Reklama ---

  „Žena bola na polícii podať oznámenie o tom, že má podozrenie, že manžel jej potajomky dáva drogy do nápojov. Poškodená na sebe cítila, že nie je v poriadku. Mala rozšírené zreničky, neovládateľné pohyby tela, sucho v ústach. Trpela nervozitou a nespavosťou,“ opísala Kuzmová. Z toho dôvodu si žena podľa nej kúpila voľno predajný multidrogový test na zistenie prítomnosti omamných a psychotropných látok, ktorým sa jej podozrenie potvrdilo.

  Zdroj: Shutterstock

  Polícia muža v zmysle zákona zadržala, pričom u neho zaistila štyri kusy vreciek s obsahom bielej kryštalickej látky. Na základe predbežného vyjadrenia Kriminalistického a expertízneho ústavu Policajného zboru išlo o metamfetamín. „Zo zaisteného množstva drogy by bolo možné pripraviť minimálne šesť jednotlivých dávok drogy schopných ovplyvniť psychiku užívateľa. Muž sa k podávaniu drog svojej manželke priznal,“ doplnila Kuzmová.

  Obvineného policajti podľa nej umiestnili do cely policajného zaistenia. „Vyšetrovateľ na neho spracoval podnet na podanie návrhu na vzatie do väzby, o ktorom v pondelok rozhodne súd,“ dodala.

  Zdroj :
  TASR

  Autor

  Najnovšie články

  Súvisiace články

  Väčšina Slovákov má záujem o investovanie do kryptomien, ukázal prieskum

  Správa, ktorá nepoteší slovenských fajčiarov. Elektronické cigarety a nikotínové vrecúška budú drahšie

  Vo výrobnej hale v Sučanoch vypukol požiar, horí aj strecha

  Slováci nedôverujú médiám. Prieskum priniesol najhorší výsledok za 8 rokov

  Slovensko sa v Svetovej ročenke konkurencieschopnosti prepadlo o šesť priečok

  Obrovské prekvapenie. Slovenskí futbalisti zdolali tretí najlepší tím na svete

  Policajt mimo služby začul dron a odhalil pašované cigarety

  Muž roky týral ženu v garáži, už je v rukách polície