Viac

  Krvavá dráma v Hlohovci. Len 19-ročného mladíka dobodal vlastný otec na smrť

  Včera vo večerných hodinách sa v Hlohovci odohrala krvavá dráma, informuje portál tvnoviny.sk. Zhruba o 20:30h privolaní záchranári dorazili do jednej z miestnych bytoviek k dobodanému 19-ročnému mužovi, ktorého sa, nanešťastie, nepodarilo zachrániť. Podľa aktuálnych informácií ho mal napadnúť jeho vlastný otec.

  --- Reklama ---

  Obaja muži boli v čase incidentu pod vplyvom alkoholu. „Môžeme potvrdiť, že sme na základe volania na tiesňovú linku 155 vyslali na miesto ambulanciu RLP. Lekár, žiaľ, ale musel skonštatovať smrť u 19-ročného muža,“ vyjadrila sa k prípadu hovorkyňa Operačného strediska ZZS Petra Klimešová.

  Otec v minulosti sedel za mrežami

  Páchateľ mal po dobodaní svojho syna opustiť miesto činu a vybrať sa na čerpaciu stanicu dotankovať svoje auto. Príslušníci policajného zboru ho zadržali neďaleko bytovky pri návrate domov. „Prípad si prevzal krajský vyšetrovateľ, ktorý po preverení všetkých okolností udalosti stanoví právnu kvalifikáciu skutku. Bližšie informácie poskytneme, akonáhle to situácia vo vyšetrovaní dovolí,“ doplnili policajti.

  47-ročný muž, otec zavraždeného mladíka, už v minulosti potýčky so zákonom mal. V roku 2014 bol odsúdený za to, že sa svojim (toho času ešte maloletým) deťom vyhrážal, že ich podreže. Už v tom čase bol v podmienke. O prípade v tom čase informovali slovenské médiá.

  Polícia obvinila šesť osôb v súvislosti s krádežou súčiastokZdroj: Shutterstock

  Autor

  Michaela Molnárová
  Michaela Molnárová
  Na EMEFKA Daily pokrývam predovšetkým aktuálne dianie zo zahraničia, cudzie mi však nie sú ani rôznorodé kuriozity z oblasti šoubiznisu.

  Najnovšie články

  Súvisiace články

  Muž, obvinený z pokusu o vraždu premiéra Roberta Fica (Smer-SD) ostáva vo väzbe. Rozhodnutie je právoplatné.

  Muž obvinený z pokusu o vraždu Fica ostáva vo väzbe

  Slováci sa vyjadrili, či súhlasia s odstrelom medveďov. Výsledky ankety sú jednoznačné

  Strana Sloboda a Solidarita (SaS) pripravuje zákon na ochranu médií pred politickými tlakmi. Situácia je podľa Gröhlinga veľmi vážna.

  SaS pripravuje zákon na ochranu médií

  Až 4 milióny dospelých Slovákov užívajú výživové doplnky, tretina denne

  Zdravotný stav premiéra zodpovedá prognózam. V pondelok absolvuje kontroly

  Opitý vodič pri Sabinove zrazil 6 ľudí, z toho tri deti. Mal to vraj urobiť úmyselne

  Politológ o voľbách do europarlamentu: Kampani sa nevenuje vyššia pozornosť aj pre únavu voličov

  Priemerná nominálna mesačná mzda zamestnanca v hospodárstve SR dosiahla v roku 2023 hodnotu 1430 eur. Medziročne sa zvýšila o 9,7 %.

  S využitím úspor sporiteľov z druhého piliera na štátne investície väčšina ľudí nesúhlasí