Viac

  Korčok dosiahol 500-tisícový strop kampane, zatvára transparentný účet

  Občiansky kandidát na post prezidenta Ivan Korčok zatvára transparentný účet, pretože dosiahol limit darov na kampaň vo výške 500-tisíc eur. Vyzbieral 3 700 príspevkov od viac ako 3 300 darcov v priemernej výške 140 eur.

  --- Reklama ---

  „Aj odborníci hovoria, že to bola jedna z najúspešnejších mobilizačných kampaní,“ povedal Korčok. Kandidát sa poďakoval všetkým, čo mu prispeli a zároveň uviedol, že kampaň nepokladá za férovú ani transparentnú, keďže jeho súper Peter Pellegrini minul oveľa viac, ako oficiálne priznal. „Vidíte celé Slovensko posypané bilbordami s podobizňou Petra Pellegriniho, ale nevidíte ani euro vyfakturované na jeho transparentnom účte. Naše bilbordy sú aj na našom transparentnom účte, minuli sme na ne 226 500 eur,“ poukázal.

  Občiansky kandidát na post prezidenta Ivan Korčok zatvára transparentný účet, pretože dosiahol limit darov na kampaň vo výške 500-tisíc eur.Zdroj: TASR

  Korčok ďalej kritizoval, že Peter Pellegrini si nevie nájsť čas na otvorenú diskusiu pred divákmi, aby občania poznali postoje jednotlivých kandidátov k rôznym otázkam. „Peter Pellegrini sa viac venuje cestovateľským aktivitám a zberu fotiek na sociálne siete,“ poukázal. Ivan Korčok v rámci kampane navštívil 47 miest a obcí, prešiel viac ako 11-tisíc kilometrov. „Každé jedno natankovanie je uvedené na transparentnom účte, vynaložili sme 1 700 eur na pohonné hmoty,“ povedal.

  Zároveň dodal, že pripravené ešte majú tlačoviny, ktoré je potrebné rozniesť po Slovensku, dobrovoľníci sa môžu prihlásiť cez formulár na webe. Tlačoviny majú podľa jeho slov pozitívnu agendu. „Hovoria o tom, čo chcem ja ako kandidát ponúknuť, nebudem nikoho očierňovať,“ podotkol s poukazom na to, že do schránok po celom Slovensku sa dostal časopis Extra Plus Premium, ktorý je venovaný očierňovaniu Korčoka.

  Autor

  Najnovšie články

  Súvisiace články

  Pri elektronických testoch na vodičský preukaz je neúspešnosť Slovákov vyššia

  banka, výber z bankomatu, peniaze, mBank

  Klienti jednej z najväčších bánk na Slovensku si priplatia. Už čoskoro zmení svoj cenník poplatkov

  Na pozíciu eurokomisára vláda navrhne Maroša Šefčoviča

  Nemôžeme brať na ľahkú váhu, že nás niekto chce dostať z Európskej únie, hovorí Ódor

  Ministrovi práce a sociálnych vecí sa podarilo nájsť zdroje na zvýšenie dodatočného jednorazového príspevku pre všetkých dôchodcov.

  Dôchodcovia ocenili návrh SNS na prenos rekreačných poukazov seniorom

  Poznáme dôvod, prečo sa zrušil príspevok na zuby. Zdravotné poisťovne pripravujú nové benefity

  Väčšina Ukrajincov si myslí, že aj v prípade redukcie pomoci zo Západu, by krajina mala pokračovať v boji za oslobodenie okupovaných oblastí.

  Slováci v priebehu necelých dvoch dní vyzbierali viac ako milión eur na muníciu pre Ukrajinu

  Pod zámienkou investovania peňazí do kryptomien podvodníci pripravili poškodeného o viac ako 100-tisíc eur.

  Polícia vyšetruje kryptomenový podvod, poškodený prišiel o viac ako 100-tisíc eur