Viac

  Trojica útočníkov napadla muža hranolom i lopatou, spôsobili mu ťažké zranenia

  Prípad zločinu ublíženia na zdraví spáchaného v súbehu s trestným činom výtržníctva riešila polícia vo Svidníku. Ako informovala prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, išlo o skutky spáchané formou spolupáchateľstva, ktorého sa dopustili traja muži z Giraltoviec vo veku 48, 25 a 22 rokov.

  --- Reklama ---

  V nočných hodinách trojica podľa Ligdayovej fyzicky napadla na Kukučínovej ulici v Giraltovciach (okres Svidník) 45-ročného muža. „Dreveným hranolom muža niekoľkokrát udreli, neskôr naňho zaútočili aj lopatou. Zasiahli ho do hlavy, v dôsledku čoho napadnutý muž spadol na zem,“ opísala udalosti policajná hovorkyňa. Páchatelia v bitke podľa nej pokračovali, muža bili a udierali do celého tela. „Spôsobili mu viaceré ťažké zranenia, ktoré si vyžiadali nielen hospitalizáciu, ale aj niekoľkotýždňové liečenie,“ uviedla Ligdayová.

  Prípad zločinu ublíženia na zdraví spáchaného v súbehu s trestným činom výtržníctva riešila polícia vo Svidníku.Zdroj: TASR
  Zdroj :
  SITA

  Autor

  Najnovšie články

  Súvisiace články

  Z dôvodu vážnej dopravnej nehody na diaľnici D1 v smere z Trnavy do Trenčína polícia uzavrela diaľnicu D1, a to už od križovatky Trnava.

  Ďalší útok medveďa na Slovensku. Na miesto smeruje záchranársky vrtuľník

  Slovenský hrubý domáci produkt (HDP) na obyvateľa podľa parity kúpnej sily bol v minulom roku v rámci EÚ štvrtý najslabší.

  Koľko Slovákov má finančnú rezervu? Toto číslo ťa možno šokuje

  Fico by chcel na poste predsedu parlamentu Andreja Danka

  SNS navrhuje, aby mohli zamestnanci rekreačný poukaz preniesť na rodiča

  Priemerná nominálna mesačná mzda zamestnanca v hospodárstve SR dosiahla v roku 2023 hodnotu 1430 eur. Medziročne sa zvýšila o 9,7 %.

  Nominálne mzdy rástli vo všetkých odvetviach. V niektorých však naďalej klesala zamestnanosť

  Vážna autonehoda v Košiciach. Hlásia niekoľko zranených

  Belgicko vyšetruje podozrenia, že Rusko sa snaží ovplyvniť eurovoľby

  Eurokomisia

  Európska komisia má obavy, či bude Slovensko vedieť zaručiť, že sa nebudú rozkrádať financie z Plánu obnovy