Viac

  Táto obľúbená sladkosť na Slovensku končí. Pochutnávali sme si na nej už od socializmu

  V obchodoch si si mohol už nejaký čas všimnúť, že z regálov zmizla obľúbená minerálna voda značky Bonaqua, no teraz sa k nej pridáva ďalší produkt.

  --- Reklama ---

  Tento však jednoznačne patrí k stálici, pretože sme si na ňom pochutnávali už od socializmu a jeho začiatky siahajú až do roku 1965.

  Reč je o rumových pralinkách, ktoré si už, žiaľ, v obchode nekúpiš. „Sortiment našich výrobkov dopĺňame o novinky, o ktorých veríme, že splnia očakávania, vysoké nároky a preferencie spotrebiteľov. Naopak, výrobky, ktorých popularita medzi zákazníkmi klesá, čo bol dlhodobý prípad aj u Rumových praliniek, sme nútení z portfólia odstrániť,“ povedala pre Dnes24 Ľubica Novotná z Nestlé Slovensko s. r. o.

  Zdroj: Orion

  „Veríme však, že spotrebitelia si nájdu cestu k našim ďalším produktom, ktorých popularita medzi širokým spektrom spotrebiteľov výrazne rastie, a to aj vďaka veľkému počtu noviniek a nových príchutí,“ dodala.

  Autor

  Nikola Kulová
  Nikola Kulová
  Najradšej píšem aktuality z oblasti šoubiznisu a lifestylu. Keďže často scrollujem, rýchlo zachytím aktuality z domova aj zo sveta. Vyštudovala som ekonomiku a marketing, preto tu odomňa raz za čas zasvieti aj článok z oblasti finančníctva.

  Najnovšie články

  Súvisiace články

  Šéf envirorezortu Tomáš Taraba reagoval podaním trestného oznámenia na generálnej prokuratúre za údajné zneuctenie štátnych symbolov.

  Taraba podal trestné oznámenie v súvislosti s Dúhovým prideom. Údajne došlo k hanobeniu štátneho znaku

  Povolenie na prevádzku má 172 umelých kúpalísk a 536 bazénov. V prevádzke je aj 13 prírodných kúpalísk s neorganizovanou rekreáciou.

  Slovenskí hygienici vydali varovanie. Tieto prírodné kúpaliská nie sú vhodné na kúpanie

  Polícia hľadá svedkov udalosti v Parchovanoch, pri ktorej zomrel muž

  Slovensko podľa NBS starne a naša ekonomika s ním. Výkonnosť zdravotníctva kríva

  Svet zasiahol obrovský výpadok. Pocítilo to aj letisko v Košiciach

  Prvé dve stíhačky F-16 priletia na Slovensko v pondelok

  Poslanca za SNS fyzicky napadli. Polícia začala trestné stíhanie

  Finančná správa prijala historicky najvyšší počet podaných daňových priznaní