Viac

  Slováci na prezidentské voľby celkovo stavili vyše dva milióny eur

  Slováci stavili na prezidentské voľby v stávkovej kancelárii Fortuna celkovo vyše dva milióny eur. Oproti prezidentským voľbám spred piatich rokov ide o trojnásobný nárast. Ľudia najčastejšie tipovali na celkového víťaza volieb. Fortuna o tom informovala v pondelok.

  --- Reklama ---

  „Od vypísania kurzov až do druhého kola predstavoval objem stávok na víťazstvo Petra Pellegriniho takmer 900.000 eur. Pri Ivanovi Korčokovi išlo o vyše 500.000 eur,“ priblížil Tarek Yacoob z oddelenia bookmakingu Fortuny.

  Stávkujúci pri tipovaní viac verili vo víťazstvo Petra Pellegriniho. Po prvom kole na jeho víťazstvo v stávkovej kancelárii zaznamenali vyše 5200 tiketov v celkovej hodnote 380.000 eur. Na úspech Ivana Korčoka prišlo 4500 tipov a celkovo bolo stavených vyše 320.000 eur.

  Slováci stavili na prezidentské voľby v stávkovej kancelárii Fortuna celkovo vyše dva milióny eur. Viac verili vo víťazstvo Pellegriniho.Zdroj: TASR

  Najvyššie stávky prišli tesne pred druhým kolom. „Dve najvyššie stávky v hodnote 10.000 eur a takmer 8000 eur prišli len pár hodín pred začiatkom druhého kola. Klienti v oboch prípadoch verili vo víťazstvo Ivana Korčoka, ich nádeje sa však nenaplnili,“ priblížil Yacoob.

  --- Reklama ---

  Úspešní stávkujúci si odniesli niekoľkotisícové výhry. Najvyššia výhra pritom padla ešte v prvom kole. Vyše 72.000 eur si odniesol klient, ktorý správne tipol na víťaza prvého kola. Po druhom kole si za tip, že prezidentom sa nakoniec stane Pellegrini, odniesol úspešný stávkujúci najvyššiu výhru 11.400 eur.

  Zdroj :
  TASR

  Autor

  Najnovšie články

  Súvisiace články

  Muž, obvinený z pokusu o vraždu premiéra Roberta Fica (Smer-SD) ostáva vo väzbe. Rozhodnutie je právoplatné.

  Muž obvinený z pokusu o vraždu Fica ostáva vo väzbe

  Slováci sa vyjadrili, či súhlasia s odstrelom medveďov. Výsledky ankety sú jednoznačné

  Strana Sloboda a Solidarita (SaS) pripravuje zákon na ochranu médií pred politickými tlakmi. Situácia je podľa Gröhlinga veľmi vážna.

  SaS pripravuje zákon na ochranu médií

  Až 4 milióny dospelých Slovákov užívajú výživové doplnky, tretina denne

  Zdravotný stav premiéra zodpovedá prognózam. V pondelok absolvuje kontroly

  Opitý vodič pri Sabinove zrazil 6 ľudí, z toho tri deti. Mal to vraj urobiť úmyselne

  Politológ o voľbách do europarlamentu: Kampani sa nevenuje vyššia pozornosť aj pre únavu voličov

  Priemerná nominálna mesačná mzda zamestnanca v hospodárstve SR dosiahla v roku 2023 hodnotu 1430 eur. Medziročne sa zvýšila o 9,7 %.

  S využitím úspor sporiteľov z druhého piliera na štátne investície väčšina ľudí nesúhlasí