Viac

  Opitý muž s nožom v ruke na ulici ohrozoval dve ženy

  Opitý muž s nožom v ruke v Malackách ohrozoval dve ženy. Ako informuje bratislavská policajná hovorkyňa Silvia Šimková, v nedeľu 7. januára v čase okolo 19:17 nahlásili vyčíňanie muža, ktorý s nožom v ruke behal po križovatke ulíc Krátka, Boženy Nemcovej a po Hurbanovej ulici v Malackách.

  --- Reklama ---

  Objektom jeho konania sa stali dve ženy vo veku 40 – 50 rokov, pred ktorými nahlas kričal a oháňal sa nožom. Policajnej hliadke sa 39-ročného Mareka podarilo zadržať na Hurbanovej ulici.

  Opitý muž s nožom v ruke v Malackách ohrozoval dve ženy. Nahlas kričal a oháňal sa pred nimi s nožom. Polícia ho zadržala. Zdroj: Shutterstock

  Výtržníka eskortovali na policajné oddelenie, kde mu dychovou skúškou namerali 1,94 promile alkoholu. Poverený policajt začal trestné stíhanie vo veci trestného činu výtržníctva. Útočník sa momentálne nachádza v cele policajného zaistenia. Vyvodením trestnoprávnej zodpovednosti voči konkrétnej osobe sa zaoberajú policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru Malacky.

  Zdroj :
  SITA

  Autor

  Najnovšie články

  Súvisiace články

  Šéf envirorezortu Tomáš Taraba reagoval podaním trestného oznámenia na generálnej prokuratúre za údajné zneuctenie štátnych symbolov.

  Taraba podal trestné oznámenie v súvislosti s Dúhovým prideom. Údajne došlo k hanobeniu štátneho znaku

  Povolenie na prevádzku má 172 umelých kúpalísk a 536 bazénov. V prevádzke je aj 13 prírodných kúpalísk s neorganizovanou rekreáciou.

  Slovenskí hygienici vydali varovanie. Tieto prírodné kúpaliská nie sú vhodné na kúpanie

  Polícia hľadá svedkov udalosti v Parchovanoch, pri ktorej zomrel muž

  Slovensko podľa NBS starne a naša ekonomika s ním. Výkonnosť zdravotníctva kríva

  Svet zasiahol obrovský výpadok. Pocítilo to aj letisko v Košiciach

  Prvé dve stíhačky F-16 priletia na Slovensko v pondelok

  Poslanca za SNS fyzicky napadli. Polícia začala trestné stíhanie

  Finančná správa prijala historicky najvyšší počet podaných daňových priznaní