Viac

  Muž sa na tiesňovej linke vyhrážal zabitím policajta: „Keby som mal nožík, zabijem ho na mieste!“

  Polícia obvinila 42-ročného muža zo spáchania prečinu útoku na verejného činiteľa. Muž zavolal na tiesňovú linku a vyhrážal sa policajtovi zabitím. TASR o tom v stredu informovala trenčianska krajská policajná hovorkyňa Katarína Kuzmová.

  --- Reklama ---

  „Hliadku obvodného oddelenia Policajného zboru z Nemšovej vyslali na preverenie oznámenia spočívajúce v tom, že zákazník odmietol zaplatiť taxikárke za odvoz. Policajti vec na mieste vyriešili pohovorom,“ uviedla Kuzmová.

  Polícia obvinila 42-ročného muža z prečinu útoku na verejného činiteľa. Zavolal na tiesňovú linku a vyhrážal sa policajtovi zabitím.

  Nespokojný zákazník podľa nej zavolal na tiesňovú linku polície na číslo 158, kde operačnému dôstojníkovi oznámil, že chce podať sťažnosť na policajta, ktorý ho v ten deň riešil. „Za použitia vulgarizmov na adresu policajta uviedol, že ho zabije a že ak by mal zbraň alebo nožík na mieste riešenia incidentu s taxíkom, zabije ho hneď tam na mieste. Taktiež niekoľkokrát zopakoval, aby bol tomuto policajtovi tento jeho telefonát prehratý,“ opísala.

  Policajti muža obmedzili na osobnej slobode a po vykonaní potrebných procesných úkonov ho obvinili. „Na obvineného, ktorý bol už aj v minulosti súdne trestaný, podali podnet na podanie návrhu na vzatie do väzby a spisový materiál odovzdali dozorujúcemu prokurátorovi na ďalšie konanie,“ dodala Kuzmová.

  Zdroj :
  TASR

  Autor

  Najnovšie články

  Súvisiace články

  Uniesol a znásilnil študentku v Bratislave, pred súd sa však nepostaví. Stíhanie únoscu zastavili

  Až 61,6 percenta ľudí si myslí, že k spáchaniu atentátu na premiéra Roberta Fica najviac prispelo správanie opozičných politikov.

  Čo podľa Slovákov prispelo k spáchaniu atentátu na Roberta Fica? Toto sú výsledky prieskumu

  Muž sa viezol v neuzamknutom aute, nabúral do druhého

  Prezidentka Zuzana Čaputová vyjadrila úprimnú sústrasť všetkým pozostalým pondelňajšej tragickej dopravnej nehody.

  Včerajšia nehoda na D1 si vyžiadala život dvoch hasičov vo veku 27 a 43 rokov. Polícia začala vyšetrovanie, kto je vinní...

  Ak sa parlamentné voľby konali najbližší víkend, vyhrala by ich strana Smer-SD, ktorej by dalo hlas 21,8 percenta voličov.

  Voľby by podľa prieskumu vyhral Smer-SD s tesným náskokom pred PS

  Prezidentka Zuzana Čaputová vyjadrila úprimnú sústrasť všetkým pozostalým pondelňajšej tragickej dopravnej nehody.

  Prezidentka vyjadrila úprimnú sústrasť všetkým pozostalým pondelňajšej tragickej dopravnej nehody

  Muž, obvinený z pokusu o vraždu premiéra Roberta Fica (Smer-SD) ostáva vo väzbe. Rozhodnutie je právoplatné.

  Muž obvinený z pokusu o vraždu Fica ostáva vo väzbe

  Slováci sa vyjadrili, či súhlasia s odstrelom medveďov. Výsledky ankety sú jednoznačné