Viac

  Harabin poprel, že by odporučil v druhom kole prezidentských volieb hlasovať za Pellegriniho

  Neúspešný prezidentský kandidát Štefan Harabin poprel, že by svojim sympatizantom odporučil v druhom kole prezidentských volieb hlasovať za Petra Pellegriniho. Ako uviedol v stanovisku, celá vec bola iniciatívou šéfa jeho volebného štábu Miroslava Jureňu.

  --- Reklama ---

  „Milí priatelia, vyhlásenie, ktoré vydal pre agentúru SITA Jureňa ohľadne druhého kola prezidentských volieb, je iba jeho vyjadrením, napriek môjmu výslovnému zákazu dávať v tejto spojitosti akékoľvek vyjadrenia. Jureňa bol zbavený s okamžitou platnosťou funkcie vedúceho volebného štábu,“ vyjadril sa pre agentúru SITA Štefan Harabin.

  Štefan Harabin poprel, že by svojim sympatizantom odporučil v druhom kole prezidentských volieb hlasovať za Petra Pellegriniho.Zdroj: TASR

  Podľa stanoviska sprostredkovaného Jureňom pôjde Harabin voliť v druhom kole prezidentských volieb, pričom svoj hlas odovzdá Petrovi Pellegrinimu. Ten sa totiž podľa neho prihlásil k častiam programu, ktorý presadzoval v prvom kole.

  Štefan Harabin v nedeľu po zverejnení oficiálnych výsledkov prvého kola volieb prezidenta neprezradil meno kandidáta, ktorého by v druhom kole prezidentských volieb podporil. „Moji voliči sú inteligentní ľudia a vedia, čo je na prospech Slovenska. Vedia, čo je potrebné pre zachovanie existencie Slovenska, pre zachovanie suverenity, aby Slovensko nebolo vtiahnuté do vojny,“ uviedol vtedy Harabin s tým, že jeho voliči nechcú, aby Slovensko dodávalo zbrane na Ukrajinu, či cestou súkromných firiem, či cestou míňania zásob ozbrojených síl.

  Zdroj :
  SITA

  Autor

  Najnovšie články

  Súvisiace články

  Pri elektronických testoch na vodičský preukaz je neúspešnosť Slovákov vyššia

  banka, výber z bankomatu, peniaze, mBank

  Klienti jednej z najväčších bánk na Slovensku si priplatia. Už čoskoro zmení svoj cenník poplatkov

  Na pozíciu eurokomisára vláda navrhne Maroša Šefčoviča

  Nemôžeme brať na ľahkú váhu, že nás niekto chce dostať z Európskej únie, hovorí Ódor

  Ministrovi práce a sociálnych vecí sa podarilo nájsť zdroje na zvýšenie dodatočného jednorazového príspevku pre všetkých dôchodcov.

  Dôchodcovia ocenili návrh SNS na prenos rekreačných poukazov seniorom

  Poznáme dôvod, prečo sa zrušil príspevok na zuby. Zdravotné poisťovne pripravujú nové benefity

  Väčšina Ukrajincov si myslí, že aj v prípade redukcie pomoci zo Západu, by krajina mala pokračovať v boji za oslobodenie okupovaných oblastí.

  Slováci v priebehu necelých dvoch dní vyzbierali viac ako milión eur na muníciu pre Ukrajinu

  Pod zámienkou investovania peňazí do kryptomien podvodníci pripravili poškodeného o viac ako 100-tisíc eur.

  Polícia vyšetruje kryptomenový podvod, poškodený prišiel o viac ako 100-tisíc eur