Viac

  Chceš vidieť Ronalda, ale nemáš lístky na zápas? Na internete sa predávajú za takéto šialené sumy

  Veľký futbalový sviatok na Slovensku nastane už o pár hodín. Do Bratislavy totiž dorazil jeden z najlepších futbalistov sveta Cristiano Ronaldo. Fanúšikovia ho budú môcť vidieť priamo na Tehelnom poli v Bratislave v zápase Portugalska so Slovenskom, píše portál Športky.

  --- Reklama ---

  Slováci momentálne hrajú o postup v kvalifikačnej skupine J. Po štyroch stretnutiach majú na svojom konte desať bodov, čo im zatiaľ stačí na druhé postupové miesto práve za Portugalskom.

  Vypredaný štadión, predražené lístky

  Do voľného predaja išlo 12 630 vstupeniek na bratislavské duely, ktoré sa vypredali za tridsaťosem minút, informoval Slovenský futbalový zväz (SFZ). Záujem bol mnohonásobne vyšší a z tohto dôvodu nebolo možné ani uspokojiť všetkých záujemcov.

  Ako býva zvykom, už krátko po vypredaní sa na internete objavili prvé inzeráty. Ľudia v nich ponúkali lístky za omnoho vyššie sumy. Pôvodne sa predávali v dvoch základných kategóriách, pričom drahšia stála 69 € a tá lacnejšia 39 €.

  --- Reklama ---

  Niektoré inzeráty boli na internet pridané aj dnes. Mnohé sumy za lístok sú však natoľko prehnané, že za podobnú sumu by si si užil niekoľko dní v Chorvátsku. Najčastejšie sa spomedzi prestrelených súm opakuje 400 eur. Nájdeš však aj vstupenky za 300, 250 či 100 eur. Je však otázne, či sú skutočne pravé.

  V najdrahšom inzeráte, ktorý bol pridaný dnes, si dotyčný žiada za jednu vstupenku až 600 eur. Iný Slovák je o niečo skromnejší a chce o 100 eur menej. Každopádne ide o závratné čiastky, no je otázne, či sa nájde niekto, kto si takúto predraženú vstupenku skutočne kúpi.

  TASR

  Autor

  Matej Mičík
  Matej Mičík
  Svoje žurnalistické vzdelanie som nadobudol na Univerzite Komenského v Bratislave. Venujem sa najmä aktuálnemu obsahu, ktorý sa týka Slovenska.

  Najnovšie články

  Súvisiace články

  Šéf envirorezortu Tomáš Taraba reagoval podaním trestného oznámenia na generálnej prokuratúre za údajné zneuctenie štátnych symbolov.

  Taraba podal trestné oznámenie v súvislosti s Dúhovým prideom. Údajne došlo k hanobeniu štátneho znaku

  Povolenie na prevádzku má 172 umelých kúpalísk a 536 bazénov. V prevádzke je aj 13 prírodných kúpalísk s neorganizovanou rekreáciou.

  Slovenskí hygienici vydali varovanie. Tieto prírodné kúpaliská nie sú vhodné na kúpanie

  Polícia hľadá svedkov udalosti v Parchovanoch, pri ktorej zomrel muž

  Slovensko podľa NBS starne a naša ekonomika s ním. Výkonnosť zdravotníctva kríva

  Svet zasiahol obrovský výpadok. Pocítilo to aj letisko v Košiciach

  Prvé dve stíhačky F-16 priletia na Slovensko v pondelok

  Poslanca za SNS fyzicky napadli. Polícia začala trestné stíhanie

  Finančná správa prijala historicky najvyšší počet podaných daňových priznaní